אזרחי מסחרי

משרד מאיר - ליאור עוסק בניהול תיקים משפטיים מורכבים ורחבי היקף, הדורשים מומחיות וידע רב, וזאת בכל תחומי המשפט האזרחי - מסחרי.


המשרד מתמחה בתחום הליטיגציה בכל אפיקי ההתדיינות המסחרית, ובכל תחומי המשפט העסקי, המסחרי, הציבורי והאזרחי, וכן צבר ניסיון רב בתיקים בנושאי הנדסה ותשתית על כל היבטיהם. 


משרד מאיר - ליאור 
מייצג גופים כלכליים ומסחריים גדולים, חברות ממשלתיות, רשויות מקומיות (עיריות, מועצות אזוריות), ולקוחות מכל המגוון העסקי, בתביעות כספיות, צווי מניעה, עתירות מנהליות, בג"צים, משפט מנהלי, מכרזים, מקרקעין, הפקעות, בנקאות, ביטוח, תחום דיני אגודות שיתופיות, מיסוי, וניהול בוררויותמשרד מאיר- ליאור 
עוסק בעריכת חוזים בתחומי המקרקעין והנדל"ן, בתחומים מסחריים, בתחום החברות, ניירות ערך ועוד.


כחלק בלתי נפרד מפעילותו נותן משרד מאיר - ליאור ליווי עסקי שוטף (RETAINER) למגוון לקוחותיו, תוך מעורבות יומיומית בחיים העסקיים של הלקוח ומתן תגובה מהירה לכל צורך משפטי.

 

 

 

פסקי דין

אגודת הכורמים נגד חברת "הכרם" (ע"א 941/05 )

בנושא סימני מסחר. ערעור בנושא רישום סימן המסחר "תירוש". לבקשת חברת הכרם, אשר יוצגה על ידי עו"ד ליאור אפשטיין, נמחק סימן המסחר שהיה רשום על שם אגודת הכורמים, הנושא אם השם "תירוש".

 

ערעורה של אגודת הכורמים נדחה, תוך שנפסק, על פי עמדת חברת הכרם, כי המונח "תירוש" הינה מילה עברית שורשית וידועה המצויה בלשונם של דוברי עברית רבים, כמו גם שאינה בעלת אופי מבחין, ועל כן אינה כשירה לרישום סימן מסחר.

 

לפסק הדין המלא